koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!
Miesięcznik CO JEST GRANE Kwiecień 2021 ONLINE

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - czerwiec 2021 - nr 326

roe-poznan

Do prowadzonych przez nas Szkół Artystycznych przyjeżdżają Słuchacze z całej Polski. Nasza oferta  adresowana  jest do wszystkich osób (które ukończyły szkołę średnią), zainteresowanych rozwijaniem swoich pasji oraz zdobyciem atrakcyjnych kwalifikacji. Znajdą  w niej Państwo bogatą propozycję  kierunków artystycznych, których nauka odbywa się w trybie rocznym lub dwuletnim.

Zajęcia prowadzimy  przy wykorzystaniu nowoczesnych programów nauczania.Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku systematycznie wzbogacamy naszą ofertę.

 Chcemy kształcić nie tylko kompetentnych odbiorców sztuki, ale przede wszystkim jej twórców i animatorów. Naszym Słuchaczom zapewniamy wysoki poziom nauczania - świadomie dobierając wykładowców oraz profesjonalne narzędzia pracy. Zajęcia w ramach kierunków artystycznych odbywają się w telewizji, radiu, agencjach castingowych, firmach producenckich. Od początku nauki umożliwiamy konfrontowanie zdobytej wiedzy z praktyką. Jako nowoczesna szkoła ułatwiamy także realizację różnorodnych zainteresowań i pasji.

Nasze **Szkoły Artystyczne** dają możliwość zdobycia nowego, ciekawego zawodu - zarówno tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłość, jak i osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje. Pragniemy, by nasi Słuchacze zdobyli solidne przygotowanie i potrafili je skutecznie wykorzystać w staraniach o swoje miejsce - być może nie tylko na polskim rynku. Przy naborze nie wprowadzamy limitu wieku - każdy czas jest dobry na zmiany, rozwój, nawiązywanie nowych kontaktów zawodowych. Jesteśmy przekonani, że nasze Szkoły Artystyczne oraz klimat Wrocławia, Poznania , Katowic i Warszawy tworzą ogromny potencjał, który spowoduje, że osoby chcące realizować się w pracy w mediach, filmie czy szeroko rozumianym show-bussinesie, właśnie tutaj zostaną do tego doskonale przygotowane. 

Rozgłośnie radiowe, stacje telewizyjne, firmy producenckie, agencje reklamowe, wytwórnie płytowe, studia dźwiękowe, teatry i ośrodki sztuki - to zaledwie część miejsc, w których absolwenci naszych Szkół Artystycznych mogą spełnić pragnienie wykonywania pracy będącej ich pasją. We wszystkich dziedzinach związanych z kulturą, sztuką i rozrywką jest ogromne zapotrzebowanie na kompetentnych, zaangażowanych, utalentowanych, otwartych ludzi - takie predyspozycje otwierają możliwości podjęcia pracy niemal w każdym miejscu na świecie.

![Nazwa obrazu](http://szkolyartystyczne.roe.pl/sites/default/files/imagecache/StoryMainPhoto-205x100/images/newsddblock/plansza.JPG "krótki opis") ![Nazwa obrazu](http://e-roe.pl/baner%20internet%20maly.jpg"krótki opis")
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ