koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - październik 2021 - nr 330

satya

Szkoła Jogi i Ruchu SATYA zaprasza wszystkich zainteresowanych na zajęcia w nowym roku. Oferujemy sesje jogi metodą Iyengara oraz praktyki Jogi Kundalini, sesje relaksacyjne i medytacyjne, a także ćwiczenia pilates, treningi aerobowo - wzmacniające a także masaże.


Organizujemy także wiele spotkań okolicznościowych i wykładów oraz warsztaty - także wyjazdowe.  Dla chętnych udzielamy porad dotyczących zdrowego żywienia naturalnego.


Satya to kameralna szkoła, która kładzie nacisk na indywidualne potrzeby i możliwości ćwiczących. Oferujemy zajęcia w małych (maksymalnie pięcioosobowych) grupach, aby prowadzący miał szansę opieki nad każdym uczestnikiem. Mała liczba ćwiczących osób stwarza także możliwość dopasowania dni i godzin spotkań specjalnie do Waszych planów! A wszystko to stwarza nastrój prywatności i swobody.


Nasi nauczyciele i instruktorzy utożsamiają się z tym, co jest ich pasją, a co za tym idzie – dokładnie i skrupulatnie przekazują swoją wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną. 


Specyficzne i przytulne miejsce, które oferuje Satya, sprzyja wyciszeniu i relaksowi.  Malutka sala wyposażona jest w sprzęt i pomoce do jogi oraz do innych ćwiczeń. Wierzymy, że w kameralnych warunkach człowiek rozwija się najefektywniej, a ciepła atmosfera daje  spokój oraz lepsze wyniki w pracy. Na recepcji można odpocząć i zrelaksować się przy herbacie ajurwedyjskiej czy indyjskiej kawie.


Zajęcia nie mają żadnych limitów wiekowych: dopasowujemy program zarówno dla dzieci, jak również seniorów! Zapraszamy także panie w ciąży oraz mamy z maluszkami. 


Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby!


Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zasmakować wyjątkowości, ciężkiej pracy oraz zasłużonego relaksu i spokoju a także tych, którzy pragną odkryć inną stronę samego siebie!


We gladly invite foreigners to our classes, we also teach in English!

Szkoła Jogi i Ruchu SATYA
 Ul. Dobrego Pasterza 205/8 31-416 Kraków; (na przeciwko Parku Wodnego)
e-mail: satyayogaschool@gmail.com Tel. 662 907 724
www.yogasatya.pl
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ