koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - Wrzesień 2021 - nr 329

spolkimiejskie

Spółki Miejskie to tworzenie odpowiedniej przestrzeni w mieście do wspólnego konstruktywnego działania w towarzystwie podobne myślących ludzi. 
Kultura nas tworzy i ciągle stwarza, dlatego proponujemy wam udział w wielozmysłowych wydarzeniach, które będziemy kreować.
 Wkurza nas zaśmiecony świat, w którym schematyczne opakowania zwyciężają każdy przejaw oryginalności i autentyczności. Świat, w którym dzieli się ludzi według zasobności ich portfela, bez uwzględnienia tego, kim naprawdę są. 
Hierarchia jest maskaradą, stwarza iluzje. Autentyczne zalety i godność ludzi nie mają z nią nic wspólnego i są z nią sprzeczne. 
Świat wewnętrzny jest jedynym autentycznie realnym światem. 
Uczucia i myśli to wyjątkowa rzecz, którą posiadamy na własność. Jesteśmy swoją teraźniejszością, dlatego chcemy bronić swej niepowtarzalności, niezależności i wewnętrznej wolności. Chcemy realizować się we wspólnocie, która jest spotkaniem osoby z osobą, „ja” z „ty”. Jesteśmy pewni, że posiadamy mentalny i duchowy wpływ na to, co dzieje się w naszym życiu. 
Zapraszamy wszystkich mieszczuchów, którzy chcieliby nam w tych zmianach przestrzeni twórczo pomóc. Poprzez rozmowę, muzykę, poezję i prozę, film, obraz poznawajmy siebie samych i siebie nawzajem.
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ