koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!
Miesięcznik CO JEST GRANE Kwiecień 2021 ONLINE

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Miesięcznik CO JEST GRANE - kwiecień 2021 - ONLINE

tantralove

**Zosia i Dawid Rzepeccy**

Jesteśmy małżeństwem, które dzięki miłości oraz rozwojowi osobistemu uczyniło swój związek szczęśliwym. Jesteśmy ze sobą blisko. Wzajemna uważność, szacunek i poczucie życiodajnego przepływu energii, który odczuwamy w naszych ciałach, stały się dla nas fundamentem naszej drogi. Tą drogą jest Tantra – specyficzna ścieżka stworzona do budowania szczęśliwych związków partnerskich. Jej korzenie sięgają duchowości Wschodu, ale z czasem jej moc i praktyczne zastosowanie sprawiły, że staje się ona coraz bardziej popularna na Zachodzie.  

Od 2004 roku prowadzimy warsztaty rozwoju osobistego i Tantry Współczesnej w Polsce i za granicą. Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i narzędziami wspierającymi powrót do akceptacji ciała i jego naturalnej seksualności w powiązaniu z duchowością. Naszym celem jest poszerzanie doświadczenia świadomości i miłości na poziomie indywidualnym, w związkach partnerskich, we wspólnocie oraz w naszej relacji z Ziemią. Naszą filozofią jest więcej życia w życiu! 

W naszej pracy wspieramy powrót do domu, jakim była i jest planeta Ziemia. Podróż tą nazywamy powrotem do Raju, bo wierzymy, że Raj to wewnętrzny stan równowagi doświadczany w kontakcie stóp z Ziemią, czułym dotyku ukochanej osoby, pięknym widoku zakątków Ziemi. To doświadczenie głębokiego szczęścia wynikające nie z euforii, ale z samego faktu bycia żywym.

Niektóre nasze warsztaty skierowane są dla par, inne dla singli. Czasami łączymy ze sobą obie grupy. Naszą najnowszą propozycją ukierunkowaną na pracę nad związkiem jest  intensywny, 3-stopniowy „Staż Tantryczny dla par”. Pracując z parami, czujemy szczególną radość z dzielenia się narzędziami, jakimi sami dysponujemy w naszym związku.  Wśród warsztatów otwartych dla wszystkich polecamy szczególnie wakacyjne, tygodniowe: „Dotyk Raju” oraz „Ścieżki Mocy”. Od kilku lat prowadzimy również „Magicznego Sylwestera Tantrycznego”, który jest wspaniałym sposobem na spędzenie w niebanalny sposób czasu przełomu Starego i Nowego Roku.  

Z naszej pasji podróżowania zrodził się pomysł prowadzenia warsztatów w rajskich zakątkach ziemi takich jak Goa w Indiach, Bali w Indonezji i Chorwacja (http://www.tantrawraju.pl). Wierzymy, że rajskie plaże, ciepłe morza i oceany, pyszne jedzenie, interesująca kultura oraz ludzie – to wszystko sprzyja naszemu rozwojowi osobistemu. 

Poza tym założyliśmy i prowadzimy razem Warszawską Świątynię Tantry.

**Więcej informacji o nas i naszych warsztatach:**  
[www.tantralove.eu](http://www.tantralove.eu)

**Nasza strona na facebooku:**  
[www.facebook.com/TantraLove.eu](http://www.facebook.com/TantraLove.eu)
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ