koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

teamexit

Team Exit to rozrywka z rodzaju Real Life Escape Rooms, zwana potocznie jako Room Escape, w której musisz zmierzyć się z serią zagadek, wykorzystać swoją inteligencję i kreatywność aby wydostać się z zamkniętego pokoju w 60 minut.

Tylko Team Exit gwarantuje jeszcze więcej zabawy i satysfakcji dzięki dodatkowym wyzwaniom, o których dowiesz się przed wejściem do pokoju. Każdy pokój to oddzielny scenariusz, który pozwoli Ci zanurzyć się w tajemniczej opowieści, o której długo nie będziesz mógł zapomnieć!
Wszystkie pokoje zostały szczegółowo zaprojektowane, by zaspokoić nawet najbardziej wymagający umysł i zmysł estetyczny, dzięki czemu Team Exit to jedyny room escape w Warszawie na światowym poziomie!
Odgadnij wszystkie zagadki, rozwiąż każdą łamigłówkę, zobacz coś, czego inni nie byli w stanie dostrzec. Wymieniaj wszystkie informacje z członkami swojego zespołu by mieć jakiekolwiek szanse na wyjście. Pamiętaj, że oprócz logicznego myślenia i sprytu, niezbędna jest czujność. Nigdy nie wiesz co Ci się przyda do ucieczki.

Urodziny, zaręczyny, wieczór kawalerski/panieński, randka, piątkowy wieczór, czy wtorkowe południe? Nie szukaj specjalnej okazji, zarezerwuj swój termin już teraz. Podejmij wyzwanie i popisz się sprytem!

Wygraj wyścig z czasem, zajmij pierwsze miejsce w rankingu i zdobądź nagrodę dla najlepszego team’u!

Wejdź i przekonaj się czy masz wszystko czego potrzeba by wyjść…
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ