koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!
Miesięcznik CO JEST GRANE Kwiecień 2021 ONLINE

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - czerwiec 2021 - nr 326

teatrklodzko

Teatr w Kłodzku działa od 2013 roku w ramach samorządowej instytucji kultury Kłodzko 2016. Jego celem jest zapewnienie mieszkańcom Kłodzka i okolicznych miejscowości dostępu do możliwie jak najlepszych spektakli. Realizuje go tworząc własne spektakle oraz prowadząc scenę impresaryjną. Repertuar tworzony jest z dbałością o wysoki poziom artystyczny oraz zróżnicowanie, zarówno w formie jak i treści przedstawień, tak aby każdy widz, mógł znaleźć coś dla siebie. Na naszej scenie gościły najlepsze teatry z Polski, głównie dzięki wsparciu Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego, w ramach projektu Teatr Polska.


Bardzo ważnym elementem Teatru w Kłodzku jest scena dla dzieci. Wierzymy bowiem, że im więcej dzieci „zarazimy” miłością do teatru i kultury w ogóle, tym więcej wrażliwych i kulturalnych ludzi będzie nas otaczać w przyszłości.


W ramach programu Teatr w Kłodzku organizujemy i wspieramy różne wydarzenia teatralne i inne imprezy kulturalne, których cele pokrywają się z naszymi zadaniami. Współpracujemy z innymi instytucjami kultury działającymi na terenie Ziemi Kłodzkiej i nie tylko.
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ