koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Muzeum w Łowiczu wirtualnie

tixar.pl

##Tixar.pl
Tixar.pl to najwygodniejszy sposób wyszukiwania i kupowania biletów online na wydarzenia w Polsce. W serwisie dostępna jest pełna oferta wydarzeń organizowanych przez znane teatry, sceny, stadiony, kina i inne miejsca kultury i sportu.


Serwis Tixar.pl skierowany jest do osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas i poszukują w internecie informacji o różnych wydarzeniach. Teraz w jednym miejscu można odnaleźć wszystkie interesujące eventy wraz z informacjami pozwalającymi wybrać coś dla siebie. Tixar.pl, w odróżnieniu od portali czysto informacyjnych, daje możliwość zakupu biletu bezpośrednio ze strony.


Strona nie tylko ułatwia kupowanie biletów osobom, które szukają konkretnego koncertu, filmu lub spektaklu, ale również daje powody do wyjścia z domu. Dzięki możliwości wyszukania wydarzeń według wielu kryteriów, zawsze można wybrać idealną dla siebie formę rozrywki. Strona sugeruje, na co można pójść z dziećmi, przyjaciółmi, dziewczyną czy chłopakiem w wybranym przez siebie mieście, w danym czasie i za określoną kwotę. Korzystając z Tixar.pl, bez wychodzenia z domu, można szybko, łatwo i wygodnie zaplanować swój wolny czas.

[http://tixar.pl/](http://tixar.pl/)
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ