koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

vedicart

##Czego można oczekiwać po spotkaniu z 17 zasadami Vedic Art?

Vedic Art to fantastyczna metoda rozwoju osobistego. Rozwijająca kreatywność i uważność poprzez malowanie, które jest dostępne dla każdego niezależnie od wieku i innych czynników, doświadczeń. Spotkanie z malarstwem Vedic Art uruchamia procesy kreacji, stąd wszystko czego się podejmujemy jest twórcze i kreatywne. Znajomość 17 zasad Słów Kluczy, umożliwia uwolnienie się od różnego rodzaju balastów emocjonalnych przejawiających się w życiu codziennym na przykład w postaci przekonań takich jak: nie potrafię, boję się, nie wiem czy to dla mnie, lęków, blokad, programów, memów społecznych i innych rzeczy które powodują że nie doświadczamy życia w taki sposób jakbyśmy chcieli.

Spotkanie z Vedic Art ułatwia pozostawanie w stanie wewnętrznego spokoju i harmonii oraz funkcjonowanie z perspektywy przestrzeni serca. Obraz namalowany z serca może wydobyć na powierzchnię płótna zadawnione nasze konflikty, lęki, złość, głębokie urazy, traumy o których zapomnieliśmy, ale które tkwią głęboko w naszej podświadomości i na nas wpływają. Czasem namalowany obraz może nas zaskoczyć, jednakże kiedy przyjrzymy się jemu bliżej okazuje się, że proces wydobywania na światło dzienne tych głęboko ukrytych wspomnień, emocji sam w sobie jest uzdrowieniem.

Serdecznie zapraszam do udziału w warsztatach I i II stopnia osoby chętne na zmianę, a szczególnie, tych którzy twierdzą że nie mają talentu, nie potrafią malować.
Zachęcam również osoby zajmujące się innymi metodami rozwoju osobistego, ponieważ doświadczenie Vedic Art stanowi wartościowe uzupełnienie dotychczasowych umiejętności.

Sprawdź aktualny kalendarz wydarzeń zapraszam z serdecznością i otwartością. 

##Trenerka Rozwoju Osobistego
Natalia Miszczyszyn Instruktorka malarstwa Vedic Art, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, pasjonatka i propagatorka alternatywnych metod rozwoju osobistego. Swoją wiedzę z zakresu Vedic Art otrzymałam od Barbary von Hanff oraz uzupełniałam u innych Nauczycieli i Przewodników rozwoju osobistego. Obecnie przedmiotem moich zainteresowań jest ArteTerapia stąd studiuję psychologię w SWPS we Wrocławiu. W zakresie swojej działalności prowadzę regularne, weekendowe, plenerowe warsztaty Vedic Art oraz zajęcia plastyczne dla Dzieci. Zajmuję się również treningiem personalnym. 

Na pytanie dlaczego zajmuję się Vedic Art? Odpowiadam, że moja otwartość, wieloletnie poszukiwanie i doświadczanie różnych metod, technik  poprawiających jakość naszego funkcjonowania spowodowały, że poznałam również Vedic Art. Doświadczenie tego malarstwa było dla mnie wielkim przełomem. Pracuję tą metodą, ponieważ w moim odczuciu jest ona piękna, subtelna i jednocześnie bardzo silna w działaniu, w transformowaniu tego, co nam już nie służy i otwieraniu na, to co nowe.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.
Tel. +48 600 034 510
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ