koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

wydawnictwo.warstwy

Jesteśmy wydawnictwem powołanym do działalności edytorskiej i edukacyjnej. Działamy w ramach Wrocławskiego Domu Literatury. 
Jesteśmy z Wrocławia… i szczególnie ważna jest dla nas promocja wrocławskiej literatury i sztuki, ochrona spuścizny artystów związanych z miastem, współpraca z instytucjami kultury, oświaty i nauki. Nie ograniczamy się jednak tylko do działań lokalnych.

Zwracamy szczególną uwagę na rzeczy niszowe, eksperymentalne, pogranicza literatury i innych sztuk, archiwa zapomnianych twórców, przekłady i wznowienia. Ważnym elementem naszych działań jest dziedzictwo polskiej szkoły ilustracji. Istotna jest dla nas zarówno wartość merytoryczna publikacji, ale także ich wyjątkowa szata graficzna. Wydawnictwa drukowane łączymy z materiałami multimedialnymi. Książka nie jest dla nas produktem finalnym, ale punktem wyjścia do realizacji kolejnych projektów z zakresu upowszechniania kultury – organizacji wystaw, spotkań autorskich oraz innych wydarzeń i działań lokalnych, ogólnopolskich
i międzynarodowych. Współpracujemy z Europejską Stolicą Kultury 2016 i Światową Stolicą Książki 2016.
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ