Fighter
Krzysztof Kosedowski, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski
- 22 sierpnia 2019, czwartek» 21:50
- 21 sierpnia 2019, środa» 21:50
- 20 sierpnia 2019, wtorek» 21:50
- 19 sierpnia 2019, poniedziałek» 21:50
- 18 sierpnia 2019, niedziela» 21:50
- 17 sierpnia 2019, sobota» 21:50
- 16 sierpnia 2019, piątek» 21:50
- 13 sierpnia 2019, wtorek» 21:50
- 12 sierpnia 2019, poniedziałek» 21:50
- 11 sierpnia 2019, niedziela» 21:50
- 10 sierpnia 2019, sobota» 21:50
- 9 sierpnia 2019, piątek» 21:50
- 8 sierpnia 2019, czwartek» 15:50, 20:10
- 7 sierpnia 2019, środa» 15:50, 20:10
- 6 sierpnia 2019, wtorek» 15:50, 20:10
- 5 sierpnia 2019, poniedziałek» 15:50, 20:10
- 4 sierpnia 2019, niedziela» 15:50, 20:10
- 3 sierpnia 2019, sobota» 15:50, 20:10
- 2 sierpnia 2019, piątek» 15:50, 20:10
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 15:50, 20:10
- 31 lipca 2019, środa» 15:50, 20:10
- 30 lipca 2019, wtorek» 15:50, 20:10
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 15:50, 20:10
- 28 lipca 2019, niedziela» 15:50, 20:10
- 27 lipca 2019, sobota» 15:50, 20:10
- 26 lipca 2019, piątek» 15:50, 20:10
- 25 lipca 2019, czwartek» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 24 lipca 2019, środa» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 23 lipca 2019, wtorek» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 21 lipca 2019, niedziela» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 20 lipca 2019, sobota» 13:40, 15:50, 18:00, 20:10, 22:20
- 19 lipca 2019, piątek» 15:45, 20:20, 22:30
- 8 sierpnia 2019, czwartek» 21:40
- 7 sierpnia 2019, środa» 21:40
- 6 sierpnia 2019, wtorek» 21:40
- 5 sierpnia 2019, poniedziałek» 21:40
- 4 sierpnia 2019, niedziela» 21:40
- 3 sierpnia 2019, sobota» 21:40
- 2 sierpnia 2019, piątek» 21:40
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 16:30, 19:20, 21:30
- 31 lipca 2019, środa» 16:30, 19:20, 21:30
- 30 lipca 2019, wtorek» 16:30, 19:20, 21:30
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 16:30, 19:20, 21:30
- 28 lipca 2019, niedziela» 16:30, 19:20, 21:30
- 27 lipca 2019, sobota» 16:30, 19:20, 21:30
- 26 lipca 2019, piątek» 16:30, 19:20, 21:30
- 25 lipca 2019, czwartek» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 19:30, 21:10, 21:50
- 24 lipca 2019, środa» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 19:30, 21:10, 21:50
- 23 lipca 2019, wtorek» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 19:30, 21:10, 21:50
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 19:30, 21:10, 21:50
- 21 lipca 2019, niedziela» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 19:30, 21:10, 21:50
- 20 lipca 2019, sobota» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 19:30, 21:10, 21:50
- 19 lipca 2019, piątek» 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 19:30, 21:10, 21:50
- 8 sierpnia 2019, czwartek» 21:55
- 7 sierpnia 2019, środa» 21:55
- 6 sierpnia 2019, wtorek» 21:55
- 5 sierpnia 2019, poniedziałek» 21:55
- 4 sierpnia 2019, niedziela» 21:55
- 3 sierpnia 2019, sobota» 21:55
- 2 sierpnia 2019, piątek» 21:55
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 14:20, 20:25
- 31 lipca 2019, środa» 14:20, 20:25
- 30 lipca 2019, wtorek» 14:20, 20:25
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 14:20, 20:25
- 28 lipca 2019, niedziela» 14:20, 20:25
- 27 lipca 2019, sobota» 14:10, 20:25
- 26 lipca 2019, piątek» 14:20, 20:25
- 25 lipca 2019, czwartek» 14:25, 16:35, 18:50, 20:35
- 24 lipca 2019, środa» 10:05, 12:15, 14:25, 16:35, 18:50, 20:35, 21:35
- 23 lipca 2019, wtorek» 10:05, 12:15, 14:25, 16:35, 18:50, 20:35, 21:35
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 10:05, 12:15, 14:25, 16:35, 18:50, 20:35
- 21 lipca 2019, niedziela» 10:05, 12:15, 14:25, 16:35, 18:50, 20:35, 21:35
- 20 lipca 2019, sobota» 10:05, 12:15, 14:25, 16:35, 18:50, 20:35, 21:35
- 19 lipca 2019, piątek» 10:05, 12:15, 14:25, 16:35, 18:50, 20:35, 21:35
2019 - Polska
- reżyseria: Konrad Maximilian
- scenariusz: Konrad Maximilian
Konrad Maximilian
Katarzyna Maciąg
Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk
Marcin Różalski, Krzysztof Kosedowski, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski
Marcin Różalski, Krzysztof Kosedowski, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Andrzej Fonfara
Piotr Stramowski
Marcin Różalski, Mikołaj Roznerski
Marcin Różalski, Robert Złotkowski, Andrzej Fonfara, Konrad Maximilian, Piotr Stramowski, Małgorzata Domin, Daniel Kuczaj, Aleksandra Szwed, Dominika Mandla, Katarzyna Maciąg, Mikołaj Roznerski, Gareth Lawrence, Bartłomiej Kotschedoff, Wojciech Mecwaldowski
Wojciech Mecwaldowski
Daniel Kuczaj
Aleksandra Szwed
Marcin Różalski
Wolność jest darem Boga
21 maja 2008 - 22:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
67 041kino
Big Lebowski
21 maja 2008 - 19:00
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
58 436kino
2046
21 maja 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
103 413kino
Nagi Lunch
21 maja 2008 - 20:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
88 647kino
Fargo
20 maja 2008 - 19:00
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
61 362kino
Śmiertelnie proste
19 maja 2008 - 19:00
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
97 341kino
Z życia wielkiego miasta
18 maja 2008 - 16:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
32 490kino
Wejście smoka
16 maja 2008 - 18:30
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
31 225kino
Etiuda & Anima - część IV
15 maja 2008 - 18:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
18 147kino
Nieuchwytny
15 maja 2008 - 10:15, 14:45jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
906 326kino
Na pewno, być może
15 maja 2008 - 15:45, 20:00jest więcej terminów
Multikino
al. Piłsudskiego 5 Łódźjest więcej miejsc
807 995kino
W skórze węża
15 maja 2008 - 13:00jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódź
374 831kino
Etiuda & Anima - część III
14 maja 2008 - 20:30
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
18 003kino
Fabryka zła
14 maja 2008 - 17:00
Kino Duże ŁDK
Traugutta 18 Łódź
32 760kino
Etiuda & Anima - część II
13 maja 2008 - 20:30
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
17 943kino
Etiuda & Anima - część I
12 maja 2008 - 20:30
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
17 907kino
Mosso Mosso
12 maja 2008 - 17:00jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
33 285kino