Fighter
Krzysztof Kosedowski, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski
- 31 lipca 2019, środa» 20:30
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 20:30
- 27 lipca 2019, sobota» 16:10
- 26 lipca 2019, piątek» 20:30
- 25 lipca 2019, czwartek» 18:20
- 24 lipca 2019, środa» 20:30
- 23 lipca 2019, wtorek» 18:20
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 20:30
- 21 lipca 2019, niedziela» 18:50
- 20 lipca 2019, sobota» 20:30
- 19 lipca 2019, piątek» 20:30
- 22 sierpnia 2019, czwartek» 21:10
- 21 sierpnia 2019, środa» 21:10
- 20 sierpnia 2019, wtorek» 21:10
- 19 sierpnia 2019, poniedziałek» 21:10
- 18 sierpnia 2019, niedziela» 21:10
- 17 sierpnia 2019, sobota» 21:10
- 16 sierpnia 2019, piątek» 21:10
- 14 sierpnia 2019, środa» 20:50
- 13 sierpnia 2019, wtorek» 20:50
- 12 sierpnia 2019, poniedziałek» 20:50
- 11 sierpnia 2019, niedziela» 13:40, 20:50
- 10 sierpnia 2019, sobota» 13:40, 20:50
- 9 sierpnia 2019, piątek» 20:50
- 8 sierpnia 2019, czwartek» 17:40, 22:00
- 7 sierpnia 2019, środa» 17:40, 22:00
- 6 sierpnia 2019, wtorek» 17:40, 22:00
- 5 sierpnia 2019, poniedziałek» 17:40, 22:00
- 4 sierpnia 2019, niedziela» 13:10, 17:40, 22:00
- 3 sierpnia 2019, sobota» 13:10, 17:40, 22:00
- 2 sierpnia 2019, piątek» 17:40, 22:00
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 12:50, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 31 lipca 2019, środa» 12:50, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 30 lipca 2019, wtorek» 12:50, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 12:50, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 28 lipca 2019, niedziela» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 27 lipca 2019, sobota» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 26 lipca 2019, piątek» 12:50, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 25 lipca 2019, czwartek» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 24 lipca 2019, środa» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 23 lipca 2019, wtorek» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 21 lipca 2019, niedziela» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 20 lipca 2019, sobota» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 19 lipca 2019, piątek» 13:10, 15:20, 17:40, 19:50, 22:00
- 14 sierpnia 2019, środa» 22:30
- 13 sierpnia 2019, wtorek» 22:30
- 12 sierpnia 2019, poniedziałek» 22:30
- 11 sierpnia 2019, niedziela» 22:30
- 10 sierpnia 2019, sobota» 22:30
- 9 sierpnia 2019, piątek» 22:30
- 8 sierpnia 2019, czwartek» 21:10
- 7 sierpnia 2019, środa» 21:10
- 6 sierpnia 2019, wtorek» 21:10
- 5 sierpnia 2019, poniedziałek» 21:10
- 4 sierpnia 2019, niedziela» 21:10
- 3 sierpnia 2019, sobota» 21:10
- 2 sierpnia 2019, piątek» 21:10
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 17:50, 21:10
- 31 lipca 2019, środa» 17:50, 21:10
- 30 lipca 2019, wtorek» 17:50, 21:10
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 17:50, 21:10
- 28 lipca 2019, niedziela» 17:50, 21:10
- 27 lipca 2019, sobota» 17:50, 21:10
- 26 lipca 2019, piątek» 17:50, 21:10
- 25 lipca 2019, czwartek» 11:20, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 24 lipca 2019, środa» 11:20, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 23 lipca 2019, wtorek» 11:20, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 11:20, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 21 lipca 2019, niedziela» 11:20, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 20 lipca 2019, sobota» 11:20, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 19 lipca 2019, piątek» 11:20, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 21:05
- 30 lipca 2019, wtorek» 21:05
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 21:05
- 28 lipca 2019, niedziela» 21:05
- 27 lipca 2019, sobota» 21:05
- 26 lipca 2019, piątek» 21:05
- 25 lipca 2019, czwartek» 15:20, 17:30, 19:45, 21:55
- 24 lipca 2019, środa» 15:20, 17:30, 19:45, 21:55
- 23 lipca 2019, wtorek» 15:20, 17:30, 19:45, 21:55
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 15:20, 17:30, 19:45, 21:55
- 21 lipca 2019, niedziela» 15:20, 17:30, 19:45, 21:55
- 20 lipca 2019, sobota» 15:20, 17:30, 19:45, 21:55
- 19 lipca 2019, piątek» 15:20, 17:30, 19:45, 21:55
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 21:35
- 31 lipca 2019, środa» 21:10
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 21:10
- 27 lipca 2019, sobota» 21:10
- 25 lipca 2019, czwartek» 13:45, 16:35, 18:45, 20:55
- 24 lipca 2019, środa» 13:45, 16:35, 18:45, 20:55
- 23 lipca 2019, wtorek» 13:45, 16:35, 18:45, 20:55
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 13:45, 16:35, 18:45, 20:55
- 21 lipca 2019, niedziela» 10:05, 14:25, 16:35, 18:50, 20:40, 21:35
- 20 lipca 2019, sobota» 10:05, 14:25, 16:35, 18:50, 20:40, 21:35
- 19 lipca 2019, piątek» 10:05, 14:25, 16:35, 18:50, 20:40, 21:35
- 1 sierpnia 2019, czwartek» 12:00, 21:10
- 31 lipca 2019, środa» 11:20, 21:10
- 30 lipca 2019, wtorek» 12:00, 21:05
- 29 lipca 2019, poniedziałek» 12:05, 21:10
- 28 lipca 2019, niedziela» 11:20, 21:10
- 27 lipca 2019, sobota» 12:00, 21:10
- 26 lipca 2019, piątek» 12:05, 21:10
- 25 lipca 2019, czwartek» 14:25, 16:35, 18:50, 20:40
- 24 lipca 2019, środa» 14:25, 16:35, 18:50, 20:40
- 23 lipca 2019, wtorek» 14:25, 16:35, 18:50
- 22 lipca 2019, poniedziałek» 14:25, 16:35, 18:50, 20:40
- 21 lipca 2019, niedziela» 14:25, 16:35, 18:50, 20:40
- 20 lipca 2019, sobota» 14:25, 16:35, 18:50, 20:40
- 19 lipca 2019, piątek» 14:25, 16:35, 18:50, 20:40
2019 - Polska
- reżyseria: Konrad Maximilian
- scenariusz: Konrad Maximilian
Konrad Maximilian
Katarzyna Maciąg
Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk
Marcin Różalski, Krzysztof Kosedowski, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski
Marcin Różalski, Krzysztof Kosedowski, Piotr Stramowski, Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Andrzej Fonfara
Piotr Stramowski
Marcin Różalski, Mikołaj Roznerski
Marcin Różalski, Robert Złotkowski, Andrzej Fonfara, Konrad Maximilian, Piotr Stramowski, Małgorzata Domin, Daniel Kuczaj, Aleksandra Szwed, Dominika Mandla, Katarzyna Maciąg, Mikołaj Roznerski, Gareth Lawrence, Bartłomiej Kotschedoff, Wojciech Mecwaldowski
Wojciech Mecwaldowski
Daniel Kuczaj
Aleksandra Szwed
Marcin Różalski
War Child
28 listopada 2010 - 15:00
Apollo
Ratajczaka 18 Poznań
25 986kino
Map of the Sounds of Tokyo
27 listopada 2010 - 18:00
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznań
82 047kino
Pepperminta
26 listopada 2010 - 19:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
25 103kino
Sailor
26 listopada 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznań
38 308kino
Za głosem stada
25 listopada 2010 - 19:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
36 682kino
The Social Network
25 listopada 2010 - 17:15jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
744 054kino
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga Hoole
25 listopada 2010 - 12:15jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
859 355kino
Karate Kid
25 listopada 2010 - 10:15jest więcej terminów
Cinema City Plaza
Drużbickiego 2 Poznańjest więcej miejsc
772 201kino
Październik
24 listopada 2010 - 21:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
78 919kino
Nie bój się, Bi
24 listopada 2010 - 17:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
49 722kino
Krzyk Mody
24 listopada 2010 - 19:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
24 844kino
Mleko
23 listopada 2010 - 19:00jest więcej terminów
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
128 348kino
Svet-Ake
23 listopada 2010 - 21:00
Nowe Kino Pałacowe
Święty Marcin 80/82 Poznań
24 566kino
Babi Targ
21 listopada 2010 - 17:55
Dragon Klub Mały Dom Kultury-sala nad Dragonem
ul. Zamkowa 3 Poznań
41 313teatr
Nić
20 listopada 2010 - 21:00jest więcej terminów
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznańjest więcej miejsc
146 827kino
Pokój Leo
18 listopada 2010 - 21:00
Rialto
Dąbrowskiego 38 Poznań
64 751kino
Charlie St. Cloud
18 listopada 2010 - 22:30jest więcej terminów
Cinema City Kinepolis
Bolesława Krzywoustego 72 Poznańjest więcej miejsc
566 053kino