koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  5 lat temu  »  

"Lubię smoki" - pokonkursowa wystawa IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Lubię smoki"

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 7 265 wyświetleń od 20 maja 2014
  • od: 30 maja 2014, piątek
    do: 22 czerwca 2014, niedziela

W dniach od 30 maja do 22 czerwca 2014 roku (podsumowanie konkursu 30 maja o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa IV Powiatowego Konkursu Plastycznego "Lubię smoki".

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Lubię smoki" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży i służy poznaniu baśni, legend i mitów z różnych regionów świata, zachęceniu do poszukiwań opisów fantastycznych stworów w literaturze światowej, a także rozwijaniu twórczej wyobraźni.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 401 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Barbara Kuźniar-Cudzich – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowało do udziału w pokonkursowej wystawie prace 41 autorów.

-nagroda specjalna:

Jakub Kobosko, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-równorzędne nagrody:

1.Gaia Garbacz, 12 lat – Dom Kultury, Kęty 2.Gabriela Pawica, 10 lat – Dom Kultury, Kęty 3.Agata Płonka, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 4.Anna Kurnik, 13 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty 5.Sylwia Mazgaj, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty 6.Szymon Wojtulewicz, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 7.Igor Stoczek, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 8.Julia Bartecka, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 9.Antonina Białas, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim 10.Vittoria Condorelli, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 11.Aleksander Żubrowski, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 12.Kamila Przybyła, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 13.Tymoteusz Krawczyk, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 14.Patrycja Zielińska, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-równorzędne wyróżnienia:

1.Angelika Nowak, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn 2.Julia Puch, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko 3.Wiktoria Korbel, 10 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 4.Wojciech Barciński, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim 5.Jadwiga Urban, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim 6.Dominik Bujak, 11 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek 7.Robert Laszczak, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 8.Marta Wrona, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 9.Wiktoria Ledwoń, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 10.Patrycja Wątroba, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze 11.Agnieszka Hodur, 13 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 12.Bartosz Knapik, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 13.Antonina Białas, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 14.Maja Mendyk, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 15.Karol Kucharczyk, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 16.Wiktoria Bylica, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 11, Oświęcim 17.Patrycja Kluska, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim

-kategoria wiekowa – szkoły gimnazjalne:

-równorzędne nagrody:

1.Szymon Lech, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 2.Piotr Matlak, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 3.Anna Szpila, 16 lat - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 4.Weronika Głowacka, 14 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty 5.Anna Bruzgielewicz, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 6.Józef Dylik, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 7.Milena Cudzich, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 8.Zofia Ryś, 14 lat – Gimnzjum Gminne nr 2, Zaborze 9.Weronika Cudzich, 15 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze

-równorzędne wyróżnienia:

1.Karolina Zygmunt, 15 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze 2.Joanna Urbańczyk, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 3.Patrycja Jabłońska, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 4.Patryk Milaniak, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 5.Maciej Laskowski, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 6.Oskar Tokarczyk, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 7.Joanna Jasiewicz, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 8.Adela Szczerbowska, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 9.Monika Pencko, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 10.Dariusz Lichański, 15 lat - Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 11.Aleksandra Płonka, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 12.Agnieszka Kawczak, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 13.Ilona Babiuch, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 14.Szymon Kopytko, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze 15.Ewa Zontek, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze 16.Olga Matusik, 15 lat – Gimnazjum nr 1, Brzeszcze 17.Kamil Sieranc, 13 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 18.Antoni Cichy, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-kategoria prac przestrzennych:

-równorzędne nagrody:

1.Wojciech Nitka, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 2.Kinga Kułas, 13 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 3.Karolina Pater, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 4.Karolina Zygmunt, 14 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 5.Karol Kucharczyk, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim

-równorzędne wyróżnienia:

1.Agnieszka Czopek, 10 lat – Zespół Szkół, Graboszyce 2.Bartosz Hadrygan, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 3.Michał Michalik, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 4.Emilia Ligocka, 9 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 5.Jakub Zając, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Natalia Tarasek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 2.Małgorzata Gwiner, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 3.Karolina Wysocka, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 4.Adrian Marcinek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 5.Karolina Sałek, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 6.Sara Faber, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 7.Ada Podyma, 15 lat – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim 8.Aleksandra Golonka, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 9.Michał Rutka, 15 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 10.Oliwia Warchoł, 16 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 11.Marta Wilczyńska, 14 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 12.Marcel Mika, 13 lat – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego, Oświęcim 13.Daria Płonka, 15 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 14.Agnieszka Kawczak, 16 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 15.Marcelina Dusik, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 16.Paulina Glandys, 15 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 17.Justyna Dębska, 14 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 18.Laura Żołna, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim
19.Marta Piwowarczyk, 14 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 20.Wiktoria Mydlarz, 13 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 21.Katarzyna Adamus, 14 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 22.Grzegorz Wójcicki,14 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 23.Jakub Kamyk, 13 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 24.Weronika Ptaszyńska, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 25.Magdalena Zawadzka, 12 lat – Zespól Szkół nr 1, Oświęcim 26.Martyna Jedynowicz, 11 lat – Samorządowy Zespół Szkół, Bobrek 27.Kinga Nycz, 15 lat – Gimnazjum nr 2, Brzeszcze 28.Iwona Szałaśny, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze 29.Łukasz Broszkiewicz, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, Brzeszcze 30.Edyta Nowotarska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze 31.Dagmara Kopytko, 15 lat – Gimnazjum Gminne nr 2, Zaborze 32.Paulina Hrapkowicz, 11 lat – Dom Kultury, Kęty 33.Justyna Fajfer, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 34.Łukasz Puchała, 11 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty 35.Julia Kurnik, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty 36.Gabriela Zajączek, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2, Kęty 37.Patrycja Markiewicz, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek 38.Anna Jawień, 14 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek 39.Kamila Frączek, 14 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek 40.Bartosz Żarek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Przecieszyn 41.Wiktoria Obstarczyk, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

autor:
zmodyfikowano  5 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ