koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
GDYBYM BYŁ BOGACZEM
zmodyfikowano  5 lat temu  »  

"Moje marzenia" - pokonkursowa wystawa XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje marzenia"

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 7 179 wyświetleń od 20 maja 2014
  • od: 30 maja 2014, piątek
    do: 22 czerwca 2014, niedziela

W dniach od 30 maja do 22 czerwca 2014 roku (podsumowanie konkursu 30 maja o godzinie 16:00) w Oświęcimskim Centrum Kultury prezentowana będzie pokonkursowa wystawa XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moje marzenia".

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje marzenia" organizowany jest przez Oświęcimskie Centrum Kultury w ramach obchodów Dnia Dziecka. Konkurs adresowany jest do dzieci z terenu powiatu oświęcimskiego, pragnących za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawić swoje marzenia.

Do udziału w tegorocznym konkursie zostało nadesłanych 576 prac plastycznych.

Komisja w składzie: Agnieszka Kobielusz – plastyk, Barbara Kuźniar-Cudzich – plastyk, Magdalena Prochowska – plastyk po obejrzeniu prac nadesłanych na konkurs przyznała wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych oraz zakwalifikowała do udziału w pokonkursowej wystawie prace 66 autorów.

-kategoria wiekowa – dzieci w wieku przedszkolnym:

-wyróżnienia I stopnia:

1.Julia Królikowska, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 2.Mikołaj Lach, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim 3.Aleksandra Saternus, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze 4.Lena Jasińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice 5.Magdalena Mąsior, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia II stopnia:

1.Barbara Moczulska, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim 2.Julia Januszyk, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze 3.Maja Urbańczyk, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze 4.Amelia Górkiewicz, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice 5.Zuzanna Stachowicz, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice 6.Anna Sikora, 6 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce 7.Adrianna Skawińska, 5 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce 8.Julia Korzec, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 9.Zuzanna Konopka, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

-wyróżnienia III stopnia:

1.Dominika Czerwik, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 2.Weronika Szojda, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 3.Jan Pyrdoł, 6 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 4.Jan Czuj, 6 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 5.Joanna Strycharska, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Harmęże 6.Seweryn Tyran, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Harmęże 7.Kinga Mazgaj, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice 8.Amelia Matyjasik, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice 9.Lena Jasińska, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Głębowice 10.Julia Żabińska, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze 11.Franciszek Zemła, 5 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze 12.Barbara Moczulska, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 13.Aniela Jugas, 6 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 14.Wiktoria Ciuk, 6 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko

-kategoria wiekowa – dzieci z klas I–III:

-wyróżnienia I stopnia:

1.Wiktoria Wójcik, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 2.Marta Jurkiewicz, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 3.Kinga Konik, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 4.Kamila Waliczek, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 5.Sandra Lewandowska, 7 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 6.Edyta Lasek, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 7.Miłosz Sadkowski, 8 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 8.Gabriela Urbańczyk, 7 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 9.Jakub Wolas, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek

-wyróżnienia II stopnia:

1.Natalia Małkus, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 2.Karol Kapusta, 9 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek 3.Oliwia Nalepa, 7 lat – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, Chełmek 4.Szymon Tokarski, 7 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 5.Edyta Lasek, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 6.Gabriela Urbańczyk, 7 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 7.Szymon Tokarski, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 8.Amelia Pawełczyk, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 9.Zuzanna Bednarczuk,9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 10.Zuzanna Budka, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 11.Joanna Kobosko, 8 lat - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wróżnienia III stopnia:

1.Anna Mayerberg, 9 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 2.Marta Kocimska, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 3.Daria Sporysz, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 4.Jakub Wolas, 8 lat – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 5.Jakub Marchewka, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 6.Radosław Wasztyl, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec 7.Aleksandra Filipowicz, 10 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 8.Maciej Gwiazdoń, 8 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 9.Olimpia Bąba, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek 10.Aleksandra Kwarciak, 8 lat - Zespół Szkół, Graboszyce

-kategoria wiekowa – dzieci z klas IV–VI:

-wyróżnienia I stopnia:

1.Maja Wyrobek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice 2.Marcelina Dusik, 12 lat – Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 3.Martyna Biziorek, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkony nr 1, Osiek 4.Vittoria Condorelli, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 5.Tomasz Majda, 13 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 6.Wiktoria Kozak, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim 7.Monika Marsowicz, 11 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 8.Magdalena Skraba, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 9.Klaudia Tyran, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 10.Krzysztof Bębenek, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia II stopnia:

1.Weronika Palka, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 2.Paulina Plata, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek 3.Kinga Kondal, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 4.Patryk Leśniak, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce 5.Honorata Marusza,13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko 6.Oliwia Staroń, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko 7.Kinga Kublińska, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 8.Aleksandra Homoncik, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka 9.Wiktoria Korbel, 10 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka

-wyróżnienia III stopnia:

1.Kacper Fajer, 10 lat, Oświęcim 2.Dominik Żabiński, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 3.Oliwia Naglik, 11 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 4.Wiktoria Borycka, 10 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko 5.Krzysztof Kołacz, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko 6.Gabriela Formas, 10 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 7.Karolina Pater, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 8.Anna Wrona, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 9.Maciej Płatek, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 10.Michał Daszkiewicz, 11 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 11.Antonina Białas, 12 lat – Szkoła Podstawowa nr 5, Oświęcim

Autorzy prac zakwalifikowanych do udziału w pokonkursowej wystawie:

1.Ola Sekunda, 7 lat – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim 2.Antonina Skrzyniarz, 4 lata – Miejskie Przedszkole nr 16, Oświęcim 3.Paulina Babińska, 7 lat – Oddział Przedszkolny, Graboszyce 4.Amelia Kręt, 7 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze 5.Hanna Wojciechowska, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Zaborze 6.Wiktoria Ryszka, 6 lat – Przedszkole Samorządowe, Rajsko 7.Amelia Korczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Zasole 8.Kinga Grzegorczyk, 5 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice 9.Emilia Kotlarczyk, 6 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice 10.Szymon Moc, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, Jawiszowice 11.Zuzanna Jurkiewicz, 5 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim 12.Zuzanna Halska, 6 lat – Miejskie Przedszkole nr 7, Oświęcim 13.Antoni Mucha, 6 lat – Przedszkole nr 2, Chełmek 14.Vanessa Banaś, 9 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek 15.Weronika Szczepańska, 8 lat – Świetlica Środowiskowa, Chełmek 16.Wiktoria Wójcik, 9 lat – Szkoła Podstawowa, Grojec 17.Natalia Pierkiel, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 18.Oliwia Juśkiewicz, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 19.Daria Kusak – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 20.Kajetan Wierzbicki, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 21.Natalia Wojtala, 8 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 22.Kacper Kramarczyk, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 23.Maksymilian Dudek, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 24.Julia Mrozik, 7 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 25.Anna Brózda, 12 lat Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 26.Dariusz Żmudka, 12 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 27.Paula Kryta, 10 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Osiek 28.Martyna Żak, 9 lat – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Brzeszcze 29.Sajmon Gieras, 8 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 30.Maciej Piekiełko, 12 lat – Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1, Kęty 31.Angelika Wrona, 9 lat – Dom Kultury, Kęty 32.Aleksandra Piętka, 9 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów 33.Julia Stachura, 11 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów 34.Miłosz Michałek, 10 lat – Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, Przeciszów 35.Joanna Kiryluk, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 36.Michał Piotrowski, 9 lat – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim 37.Michał Lichański, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 38.Maja Kryza, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 39.Wiktoria Dąbrowska, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 40.Kamila Kramarczyk, 9 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 41.Weronika Cichy, 12 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
42.Alicja Spiechowicz, 8 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 43.Natalia Klęczar, 7 lat – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim 44.Dominika Jęczała, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 45.Emilia Ciosek, 9 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 46.Oskar Waliczek, 8 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 47.Klaudia Tyran, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 48.Krzysztof Bębenek, 12 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 49.Patrycja Zielińska, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 50.Tymoteusz Krawczyk, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 51.Angelika Enson, 11 lat – Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, Brzezinka 52.Julia Kozdroń, 8 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 53.Amelia Wojtas, 12 lat – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim 54.Emilia Olejarz, 9 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 55.Maja Mendyk, 10 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 56.Jakub Zając, 11 lat – Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga”, Oświęcim 57.Maciej Alencynowicz, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 58.Olga Bieniek, 12 lat – Zespół Szkół nr 1, Oświęcim 59.Martyna Nicieja, 12 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 60.Aleksandra Moskal, 11 lat – Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe, Oświęcim 61.Anna Kulak, 11 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko 62.Julia Kołodziej, 13 lat – Szkoła Podstawowa, Rajsko 63.Patrycja Markiewicz, 10 lat – Samorządowy Zespół Szkół nr 1, Chełmek 64.Gabriela Twardowska, 11 lat – Zespół Szkół, Graboszyce 65.Miriam Szafraniec, 8 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka 66.Maciej Sulikiewicz, 12 lat – Szkoła Podstawowa, Brzezinka

autor:
zmodyfikowano  5 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ