Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza : wszystkie kategorie : jest (terminy od 28 sierpnia)
Będzin Białobrzegi Bielsko-Biała Bieruń Buczyniec Bytom Chorzów Cieszyn Czechowice-Dziedzice Czeladź Czerwionka-Leszczyny Częstochowa Dąbrowa Górnicza Gliwice Jastrzębie Zdrój Jaworzno Kaputy Katowice Knurów Łaziska Górne Lubliniec Lyski Miasteczko Śląskie Mysłowice Myszków Nakło Śląskie Ornontowice Orzesze Piekary Sląskie Podzamcze Przytkowice Pszczyna Racibórz Radzionków Rogów Ruda Śląska Rybnik Rydułtowy Siemianowice Śląskie Siewierz Skoczów Sosnowiec Świętochłowice Szymocice Tarnowskie Góry Tychy Ustroń Wisła Wodzisław Śląski Zabrze Zawiercie Żory Żywiec
Pułapka - reż. Cezary Żak
13 września 2026 - 15:30 | KUP-BILET | 100zł 18:30 | KUP-BILET | 100zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
137 642teatr
Z żartami nie ma żartów - 20-lecie
19 września 2026 - 16:30 | KUP-BILET | 140zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
1 572 950teatr
Dąbrowa Górnicza - koncert zespołu Ponad Chmurami
19 września 2026 - 18:00 | KUP-BILET
Dom Kultury Ząbkowice
Chemiczna 2 Dąbrowa Górnicza
1 441muzyka
Dołącz do niezwykłej muzycznej podróży z zespołem Ponad Chmurami!
19 września 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 100zł
Dom Kultury ZĄBKOWICE
ul. Chemiczna 2 Dąbrowa Górnicza
1 370muzyka
Stand-up Damian Kubik zaprasza
19 września 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 50zł » więcej terminów
Villa Moda
ul. Kościuszki 4b Dąbrowa Górnicza
2 118teatr
Spektakl teatralny
26 września 2026 - 19:30 | KUP-BILET | 140zł
Dom Kultury ZĄBKOWICE
ul. Chemiczna 2 Dąbrowa Górnicza
2 502teatr
Komedia tylko dla dorosłych
11 października 2026 - 15:00 | KUP-BILET | 100zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
7 962teatr
PRZYJACIELE / Le Mensonge w Teatrze Garnizon Sztuki
17 października 2026 - 16:00 | KUP-BILET | 100zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
6 125teatr
Dobrze się kłamie - astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich
18 października 2026 - 15:00 | KUP-BILET | 100zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
428teatr
Beata Kozidrak Unplugged
25 października 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 219zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
1 185muzyka
Beata Kozidrak Unplugged
25 października 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 234.90zł
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
533Muzyka
Beata Kozidrak – Unplugged
25 października 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 232.14, 263.94, 285.14zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
739muzyka
Budka Suflera
29 października 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 135zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
1 529muzyka
Budka Suflera
29 października 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 135zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
831muzyka
Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
5 listopada 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 125zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
973 470teatr
Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
5 listopada 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 125zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
3 644teatr
Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele
7 listopada 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 149zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
1 977muzyka
Skrzypek Na Dachu - Najsłynniejszy musical świata na Licencji Music Theatre Int. Limited
8 listopada 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 149zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
245 066teatr
Spektakl komediowy
15 listopada 2026 - 15:00 | KUP-BILET | 140zł
Dom Kultury ZĄBKOWICE
ul. Chemiczna 2 Dąbrowa Górnicza
2 786teatr
4 Pory Roku - Antonio Vivaldi przy Świecach
18 listopada 2026 - 19:30 | KUP-BILET | 159.90zł
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
5 940teatr
Barok na wyciągnięcie ręki. Vivaldi w Twoim mieście.
18 listopada 2026 - 19:30 | KUP-BILET | 129zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
1 759muzyka
Francuski Numerek
20 listopada 2026 - 17:30 | KUP-BILET | 100zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
4 210teatr
Kabaret Smile "CONTRA"
21 listopada 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 160.90zł
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
12 351teatr
Kabaret Smile "CONTRA"
21 listopada 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 150.90zł
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
10 043teatr
Premiera Nowego Programu: ŻYCIE JEST NOBELON
21 listopada 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 80zł
Villa Moda
ul. Kościuszki 4b Dąbrowa Górnicza
1 566teatr
Kabaret Smile "CONTRA".
21 listopada 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 140zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
4 725teatr
Jeden z najsłynniejszych musicali w historii teatru
22 listopada 2026 - 16:00 | KUP-BILET | 90zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
5 161teatr
Jeden z najsłynniejszych musicali w historii teatru
22 listopada 2026 - 16:00 | KUP-BILET | 90zł
Pałac Kultury Zagłębia
Plac Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
3 783teatr
My Fair Lady
22 listopada 2026 - 16:00 | KUP-BILET | 96.90zł
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
1 485Teatr
"Niezły bajzel" - NOWY PROGRAM 2026
3 grudnia 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 98zł
Dom Kultury ZĄBKOWICE
ul. Chemiczna 2 Dąbrowa Górnicza
448 263teatr
"Niezły bajzel" - NOWY PROGRAM 2026
3 grudnia 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 98zł
Dom Kultury ZĄBKOWICE
ul. Chemiczna 2 Dąbrowa Górnicza
2 732teatr
Tango d'amore & Jazz Band
12 grudnia 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 96.90zł
PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA
Wolności 1 Dąbrowa Górnicza
1 127Muzyka






